Plan your weekend, find your favourites & discover brilliant new bands!  

Hop over to the line up page to learn more about about all of our bands and performers.  Check out the Burlesque beauties and delve into the Dance Zone.


FRIDAY 26TH MAY

Stage Main Stage   SAM Stage   YUASA Stage
Time Band/Performer Time Band/Performer Time Band/Performer
14:15 St. Lawrence School Choir 14:15 TBC 16:00 Nicola Hardman
14:45 Ed Stones & The BD3 15:25 Matt Gallagher Band 17:00 Just Henry
15:35 Sittin Pretty 16:35 I Said Yes 18:00 Joel Anthony
16:35 Camens 17:55 Jaelee Small 19:00 Jade Henderson
17:35 Modraphenia 19:15 Hangfire 20:00 TBC
19:30 Arrival - the Hits of ABBA 20:35 Sisteray 21:00 T@TT Band
21:30 Not The Rolling Stones 21:55 Frankenstein's Lobster 22:05  TBC
23:00 Close 00:00 Close 23:00 Close

 

SATURDAY 27TH MAY

Stage Main Stage   SAM Stage   YUASA Stage
Time Band/Performer Time Band/Performer Time Band/Performer
12:00 The Cotswold Voices 12:00 Tight Grips 12:00 Tom Clements
12:50 Talk in Code 13:05 Xander & The Keys 13:00  David Gorman
13:55 Nasty High 14:05 Belly Dancers 14:00  Lewis Clark and the Essentials
15:05 Leonn 14:55 Finding Kate 15:00  After Aura
16:20 The Roscoes Wild Child 16:00 Drogo 16:00  Genevieve Miles
17:35 The Maitree Express 17:05 Light Zeppelin 17:00  Penny Mob
18:50 V0ID 18:25 Dale Bennett & The Incidentals 18:00 Daniel Glover
20:15 Felix & The Funk 19:45 The Missy Malone & Friends Burlesque Revue 19:00 Shoot The Duke
21:40 The Lambrettas 21:55 J.J. Leone 20:00 TBC
23:00 Close 23:00 TBC 21:00 TBC 
    00:00 Close 22:05 Tom Powell
        23:00 Close

 

SUNDAY 28TH MAY

Stage Main Stage   SAM Stage   YUASA Stage
Time Band/Performer Time Band/Performer Time Band/Performer
12:00 North Wilts Rock Choir 12:00 Mad Magdalen 12:00 TBC
12:50 Foreign Affairs 13:00 Magician's Nephew 13:00  Vibe Machine
14:00 Stagecoach Faringdon 14:05 Kath & The Kicks 14:00  Miller Blue 
14:30 Other Animals 15:15 Cecil 15:00  Hannah Scott
15:55 Fjorka 16:20 Belly Dancers 16:00  TBC
17:20 Dirty Thrills 17:05 The Standard 17:00 Hollie Rogers
18:45 Dr. Feelgood 18:25 John Adams 18:00  Sophia Marshall
20:15 The Hoosiers 19:45 The Lew Thomas Band 19:00  Heavy Souls
21:45 That 80s Rock Show 21:05 Plucking Different Ukulele Band 20:00  The Casual Ties
23:00 Close 22:15 Benji & Hibbz 21:00  TBC
    23:00 Close 22:00  TBC
        23:00 Close

 

     

* Subject to alteration without notice