Check out when your favourite bands are playing! 

Plan your weekend and seek out new discoveries.

 

 FRIDAY 24TH MAY  

THE RENISHAW MAIN STAGE THE BAR STAGE THE YUASA STAGE
TIME BAND TIME BAND TIME BAND
14:45 The St. Lawrence School Choir  14:15 Ollie NG and his band  16:00  Sarah C Ryan
15:20 Hatherop School Choir  15:15 Anna's Anchor  17:00 Broken Bones Matilda
15:50 Benji & Hibbz  16:20 Krooked Tongue 18:00 Cartoon Food
16:50 IN ECHOES  17:25 Billy In The Lowground 19:00 T@TT Band
18:15 Faux Fighters 18:35 Scarlet Rebels 20:00 Hooch
19:40 Tasha Leaper as MADONNA!  19:45 Tenth Electric 21:00 Quaintest Show on Earth
21:25 The Marley Experience  20:55 Fortnight in Florida  22:00 Close
23:00 Close  22:05 The Borgias    
    23:15 Plucking Different    
     00:00 Close    

 

SATURDAY 25TH MAY

THE RENISHAW MAIN STAGE THE BAR STAGE THE YUASA STAGE
TIME BAND TIME BAND TIME BAND
12:00 Defence Academy Military Wives Choir 12:00  Grae J. Wal et Los Chicos Muertos 12:00 Alex Buckley
12:35 Oxford Manchoir 13:05  4th Labyrinth 13:00 Will Lawton & the Kids from the Lakes by Yoo
13:15 Chasing Deer 14:05 Syren Belly Dancers 14:00 Genevieve Miles
14:20 Shamona 14:55 Little Red Kings 15:00 Jack Woodward
15:25 Ashley Sherlock 16:00 The In-Here Brothers 16:00 Ellie Dorman
16:35 Arcadia Roots 17:05 Four Colour Ghosts 17:00 Tsarzi
17:45 Hell's Gazelles 18:25 Solid Gone 18:00 The Ed Lofstedt Assembly
18:55 The Strays 19:45 The Missy Malone & Friends 19:00 Joel Gardner
20:20 TBC  -21:35  Burlesque Revue 20:00 Cooper and Davies
21:45 That 80s Rock Show 21:55 Makings 21:00 Pretty Babs
23:00 Close 23:00 Frankensteins Lobster 22:05 The Casual Ties
    00:00 Close 23:00 Close

 

 SUNDAY 26TH MAY

THE RENISHAW MAIN STAGE THE BAR STAGE THE YUASA STAGE
TIME BAND TIME BAND TIME BAND
12:00 Chay Snowdon 12:00 Gimme Gimme Gimmes 12:15 Jaybirds
12:50 The Ollie West Band 13:00 Seprona 13:10 Jack Patchett
14:00 The Alternative Drum School 14:05 Darren Jones & The World Music Band 14:10 Graham Mizen
14:30 Jennings Couch 15:10 Syren Belly Dancers 14:55 TBC
15:30 North Wilts Rock Choir 15:55 Cousin Avi 15:55 Melinda Ortner
16:10 Katy Hurt 17:05 Nick Aslam 16:55 Ian O'Regan
17:25 The Roscoe's Wild Child 18:25 grownuplife 17:55 Hannah Scott
18:40 Jetstream 19:45 Flavour Nurse 19:10 Bandit
20:05 Rob Heron & The Tea Pad Orchestra 21:05 Tokyo Taboo 20:00 Close
21:35 The Feeling 22:15 TBC    
23:00 Close 23:00 Close    

 

SOFAR STAGE LINE UP COMING SOON! 

 

* subject to alteration without notice.  Check the blackboards outside stages for amendments.